Web Portal Uygulamaları

Teknokent bölgesinde AR-GE çalışmamız ile geliştirdiğimiz tescilli markamız “Pratica Portal” bir çok Kurum ve Kuruluşların tercihi olmuştur. 

Bazı özellikleri; gelişmiş içerik yönetim sistemi, dış servislerle uyumluluk, hızlı entegrasyon, API servis hizmeti, e-Devlet ile hızlı entegrasyon, hızlı modül geliştirilmesi ve eklenmesi, modüllerin hızlı düzenlenmesi, tek yerden yönetilebilmesi, gelişmiş kullanıcı yöneticisi, detaylı rapor yönetimi, hiyerarşik onaylama yöntemi, medya yöntemi, resimlerin işlenmesi ve yüksek oranda sıkıştırılması, videoların işlenmesi ve web ortamında gösterilmesi, 

Geliştirdiğimiz web portal ile bir çok kez ödül kazandık;
-hometurkey.com
-kulturportali.gov.tr
-filmmirasim.com.tr
-filminginturkiye.com.tr 

WebTV Çözümleri

3 yıllık Ar-Ge çalışması sonucu tescili markamız “Boltora” geliştirilmiştir. Ürünümüz bir çok Kurum ve Kuruluşta yaygın olarak kullanılmaktadır.

WebTV uygulamamız her türlü video formatlarını web’e uygun şekilde dönüştürtür ve izletir. 8K,4K, HD çözünürlüklerini destekler. RTSP ve RTMP protokollerini kullanarak canlı yayın yapar. Aynı anda birden fazla sosyal medya üzerinden canlı yayın yapılmasına izin verir. Mobil için API servisi bulunmaktadır. Mobil uygulama geliştirilebilir.

 

GALATA.AI

Teknokent bünyesinde müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine AR-GE çalışmaları yürüttüğümüz “GALATA.AI” Türkiye’de ilk ve tek teknoloji ürünü ortaya çıkmıştır.

Kurum, kuruluş ve son kullanıcılar için online hizmete giren www.galata.ai adresi Haziran 2023’de tüm ülkelerde hizmete girmiştir.

Özellikle güvenlik firmalarının tercihi galata.ai hızla büyümektedir. Amazon S3 , Google Cloud servisleri ile  müşterilerine kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Mobil ve Desktop Uygulamaları

Web ve mobil deneyimlerden dijital kurulumlara ve perakende uygulamalarına, artırılmış ve sanal gerçeklik ortamlarına kadar etki yaratan dijital deneyimler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Tüm modern platformlar için yerel uygulamalar ve web uygulamaları geliştiriyoruz. İster tablet, ister akıllı telefon, ister akıllı saat, ister giyilebilir cihaz.

Dijital perakende araçlarımız yalnızca alışveriş yapanları memnun etmekle kalmayıp, aynı zamanda mağazaların yeniliklerini ve tanıtımlarını da sağlıyor.

Yapay Zeka Çözümleri

Ekibimizde 3 kişilik profesyonel yapay zeka uzmanı çalışmaktadır. Cihaz üzerinde geliştirmiş olduğumuz yapay zeka ile , bir çok nesnenin ölçülerini alabilmekteyiz.

Şarj istasyonlar için geliştirmiş olduğumuz güvenlik sistemi ile, elektrikli araçların tanımlanması, talep edilen görüntülerin bulut üzerinden kayıt altına alınması ve şarj istasyonun işgal edilmesi gibi bir çok nesnesel veriyi müşterilerimize sunuyoruz. tanımlasın

BOLTORAINNOVATIVE MEDIA MANAGEMENT PANEL

Ajans Hizmetleri

Markalaşma yolunda birçok firmanın ve kamu kurumunun vazgeçilmez ismi.

Markanıza özel geliştirdiği stratejiyle kurumsal kimlik çalışmanızdan tutun da reklam filminize kadar, en kısa sürede ve en yaratıcı biçimde markanızı diğerlerinin içinde en iyisi yapar.

PR ÇALIŞMALARI;
Halkla İlişkiler | Bilinirlik Oluşturma & Geliştirme | Dijital Pr | Farklılaştırma Stratejileri | Uygulama Geri Dönüşüm | Değerlendirme

BOLTORAINNOVATIVE MEDIA MANAGEMENT PANEL